Eskişehir Telefon

Eskişehir Telefoncu

3Dyazıcı Teknik Servis

Neden sizi tercih etmeliyim ?

3D yaziciların tamiri bakımı ve diğer problemlerini sorunsuz bir şekilde çözebilmek için esasen 3 boyutlu yaziciların ruhundan anlamak gerekir. Bu noktada elektronik ve mekanik aksamlar üzerinde yıllarca deneyim sahibi olan 3D yazici teknik servis ekibimiz tecrübelerini siz değerli 3D yazici kullanıcılarıyla paylaşmaktadır. Yılların deneyimini hizmetinze sunarken bu süreci de sizler adına kolaylaştırmak istiyoruz. Arızalanmış ev tipi 3D yazicilarınızı mobil servisimizle gelip alıyoruz. Yada anlaşmalı kargo firmamız ile yazicinizi teslim alıyoruz Tamir ve bakımını yapıp geri adresinize ulaştırıyoruz. 3d Yazıcı Servisi 3D printer servis

Endüstriyel 3D yazicilariniz için periyodik bakım hizmetlerimiz başlamıştır Siz işinize odaklanın, biz de size problem çıkaran yaziciların tamir ve bakımını yapalım.

 

3D Yazıcı Kurulumu

3d Yazıcı Servisi 3D printer servis hizmeti ile yazıcınızın ilk kurulumunun ne kadar önemli olduğunu özellikle belirtmek isteriz. 3d yazıcınızı daha aldığınız ilk günden bozmayın!!! Whatsapp hattımızdan hemen iletişime geçerek doğru bir kurulum ve kalibrasyon için bize ulaşın

Yazıcınızın kurulumunu yapalım + Kalibrasyonunu yapalım + İlk baskıyı alalım + Yazıcınızı size anlatıp nasıl çalıştığını öğretelim.

 

Ücretsiz arıza tespiti

Sadece kargo ücreti ödeyerek 3D Printerinizin arıza tespitini çok kısa sürede yaptırabilirsiniz. Tamir hizmeti alıp almamakta özgürsünüz. Bu hizmetten tüm 3D Yazıcı sahipleri faydalanabilir. Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan veya iletişim bölümünden bize ulaşın.

 

Eskiyi getir yenisini götür

Eski yazıcınız sürekli problem çıkarmaya başladıysa ve yıllardır baskı aldınız artık yeni teknoloji bir yazıcı almak istiyorsanız işte fırsat. Eski yazıcınızı getirin Yeni yazıcınızı kurulumu kalibrasyonu ilk test baskısı alınmış ve baskıya hazır olarak size teslim edelim. Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan veya iletişim bölümünden bize ulaşın.

 

Üreticiler ile irtibatlıyız

Tüm 3D yazıcı firmaları ile anında iletişim imkanı ile mümkün olan en iyi teknik servis hizmetini vermeye çalışıyoruz. 3D Printer tamiri için kullandığımız parçalar da yine kalitesi test edilmiş üretici firmalardan temin edilen orjinal parçalardır. Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan veya iletişim bölümünden bize ulaşın.

 

Tamiri yapılan markalar

Markası modeli ne olursa olsun tüm marka ve model 3D Printerlerinize teknik Servis hizmeti veriyoruz Tamiri yapılan markaları görmek isterseniz tıklayın. Uygun fiyatlı 3D Printer teknik Servis hizmetimizden faydalanmak için ve Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan veya iletişim bölümünden bize ulaşın.

 

3D Yazıcı Danışmanlığı

Kurumunuza 3D Printer almak istiyorsunuz fakat hangi yazıcının sizin üretim süreçlerine uygun olduğunu tespit edemiyormusunuz. Bu noktada 3d Printer Servis ekibi olarak burdayız. Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan veya iletişim bölümünden bize ulaşın.

 

Full Servis

Bize gelen 3D Printerlerin sadece arızaya konu olan kısmını yapıp geri teslim ETMİYORUZ. İstenilen kısmı tamir ettikten sonra yazıcıyı komple elden geçiriyoruz kurulum dengesizlikleri varsa düzeltiyoruz. Kalibrasyonunu yapıp test baskısını da alıp öyle teslim ediyoruz. İşimizi AŞK la yapıyoruz. Detaylı bilgi için whatsapp hattımızdan veya iletişim bölümünden bize ulaşın.

Başa dön
Hemen ARA