Eskişehir Telefon

Eskişehir Telefoncu

Telefon Teknik Servis

2008 yılından beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamız, kurum ve kuruluşlara; teknik servis, bakım onarım, satış ve teknik destek hizmetleri sunan kurumsal bir firmadır.

Telefon Teknik Servis sizinle aynı dili konuşur, ihtiyaçlarınızı dinler ve her zaman en uygun çözümü sunar. Telefon Teknik Servis Telefon tamir ve bakım hizmetleri için, deneyimli personel ve ekipmanlarımız ile hizmet verilmektedir. Anakart arızası sebebiyle teknik servisimize teslim edilen telefonlarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile iletişim kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır. Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

Onay alınmayan hiçbir cihaza işlem yapılmaz. Ücret teslimat aşamasında tahsil edilir. 

Telefon Tamir olarak telefonlarınızın ekran, batarya (pil), şarj cihazı (adaptör), ekran (lcd-led panel), home tuşu, hoparlör , kamera , üst kasa, ekran kasası (cover), ekran çerçevesi (bezel), ses soketi , şarj soketi, kırılmaz cam gibi tüm ürünlerin satışını en uygun fiyatlara ve garantili olarak yapmaktayız.

Telefon tamir olarak anakart arızalarında anakart değiştirmenin bedeli çoğu zaman telefonun fiyatına yaklaştığı için kullanıcılar genellikle anakartı değiştirmektense yeni bir telefon almayı tercih ederler. Bunun için biz, yetkili teknik servisler tarafından tamir edilmeyip değişim yapılmak istenen anakartların tamirini yapmaktayız.

Telefon Tamir Tenik servisimizde; telefon chipset tamiri işleminde anakarta kesinlikle sıcak hava tabancası ile müdahale edilmez. Bu gibi arızaların tamiri için Bga Rework Cihazı kullanmaktayız ve çipe daha önce müdahale edilmemiş ise büyük oranda başarı sağlamaktayız.

Teknik servisimizde bulunan deneyimli teknisyenlerinin bilgi birikimlerini sahip olduğu 200 mhz osilaskopları, gelişmiş elektronik ölçü aletleri ve BGA Rework cihazı sayesinde ileri seviye ana kart tamirlerini gerçekleştirmekte ve güvenle tamirini gerçekleştirdiği cihazlara 1 Ay garanti verebilmektedir.

Telefon Anakart Tamiri Ana kart üzerinde bulunan her tür SMD malzeme ve BGA chip’lere müdahale edebilen firmamız geniş yedek parça stoğu sayesinde %90’lara varan tamir başarısı gösterebilmektedir.

Telefon Anakart Tamiri

Tablet Anakart Tamiri

Ipad Anakart Tamiri

Samsung Anakart Tamiri

Apple Anakart Tamiri

Telefon Anakart Tamiri denilince akla biz geliriz.

Başa dön
Hemen ARA