Eskişehir Telefon

Eskişehir Telefoncu

Hakkımızda
BİZ KİMİZ?

 

 

2008 yılında çıktığımız bu serüvene bilişim ve elektronik sektöründe değişim gelişimdir vizyonuyla durmaksızın çalışan ve büyüyen bir aileyiz. Faaliyetlerimizi Gaziantep, Elazığ, İzmir illerinde Yıldırım bilgisayar olarak 15 yıl yaptıktan sonra artık Eskişehirdeyiz. Kurumsal ve köklü bir firma olan Edis Medya Bilişim çatısı altında gücümüze güç katarak siz değerli müşterilerimizle beraber büyümeye devam ediyoruz.
AMACIMIZ


 

Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır. Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir. Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez. Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir. Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır. Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, üretimini ona göre yönlendirir.
VİZYON & MİSYON


 

 

Eskişehirde ve Türkiye’de  Kurumların Bilişim ihtiyaçlarına güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek, bilişim ve elektronik sektörü çözümleri alanında hem ülkemizde hem de uluslararası pazarda etkin bir rol almak. Dünya pazarında verimliliği kabul edilen çözümler geliştirmek.

REFERANSLARIMIZ İÇİN TIKLA

 
Başa dön
Hemen ARA